resort & karavan kemp

Radslavice

Radslavice

Sportovní ulice 360
751 11 Radslavice
GPS: 49.480408N, 17.518284E

až 20 osob

15 míst pro karavany
2 samostatné apartmány
2 pokoje ve velké chatě

veškerá vybavenost

Užijte si rodinnou dovolenou v našich moderních a útulných chatkách

Plánujete strávit letošní dovolenou v Olomouckém kraji a rádi byste ji spojili s pobytem v klidném rodinném kempu, který nabízí moderně a útulně vybavené chatky pro celou rodinu?

Pak by se vám mohla líbit nabídka našeho malém kempu, kde klademe důraz na rodinnou atmosféru a perfektní zázemí pro návštěvníky s možností ubytování se v prostorných chatkách pro celou rodinu.

Obě dvě chatky nabízejí vlastní sociální zázemí, díky kterému se budete cítit komfortně. Nechybí zde společná kuchyňka vybavená vším, co pro vaření na dovolené potřebujete, nebo prostorná společenská místnost. Pokud jste manželský pár, můžete se ubytovat v jednom ze dvou našich plně vybavených pokojů. Tyto pokoje sice nemají vlastní sociální zázemí, to však najde hned vedle recepce, jen kousek od pokojů. Samozřejmostí je bezbariérový přístup do těchto prostor.

Jsme tu samozřejmě připraveni také na cyklisty a kempaře kempující ve stanu. I pro ně máme vytvořené skvělé zázemí ve formě udržované kempingové plochy a čistých sociálek spojených se sprchou. Bonusem je velké množství cyklostezek v okolí, které vám zpestří pobyt v našem kempu a zároveň umožní poznat okolí Radslavic.

Protože je pro nás rodinná a pohodová atmosféra důležitá, vysadili jsme tu pro návštěvníky zahrádku s bylinkami či drobným ovocem, ze které si můžete kdykoliv, cokoliv „utrhnout“ a plně si tak vychutnat čerstvost sezonních dobrot. Třeba právě tyto dobroty využijete při vaření oběda nebo pečení koláče a třeba právě i díky tomu získá vaše dovolená u nás další rozměr, který nezažijete v běžných komerčních kempech.

Nejsme klasický kemp, máme svou vizi, které věříme.
Jak už jsme psali výše, můžete si u nás natrhat čerstvé plody ze zahrádky. Ale to není vše! Protože věříme, že kempování má být spojeno s jistou mírou důvěry a je to životní styl, který nás všechny spojuje, máte u nás možnost využít ještě jedné, v České republice netradiční, možnosti. Jaké?

V naší ledničce, kterou najdete v kuchyňce, najdete vždy nějaké dobroty. Ať už se jedná o domácí višňový likér, domácí slivovici či pivo pro ty, kdo si jej na cestě k nám nestačili zakoupit, nečekají tu na vás žádné automaty či prodej na recepci. Tak jako důvěřujete vy nám, důvěřujeme i my vám, a pokud si pro svou potřebu vezmete cokoliv z těchto produktů, máte možnost nám jej zaplatit do volně stojící pokladničky dle ceníku umístěného hned vedle ní.

Ať už k nám přijedete relaxovat a užívat si klidu a blízkosti přírody, nebo chcete dovolenou spojit s pěšími či cyklo výlety, věříme, že to vše u nás najdete. Těšíme se na vás a nezapomeňte si včas rezervovat pobyt.

Provozovatel

Petr Haluzík
Přerovská 190
751 11 Radslavice

IČO: 420 59 798
DIČ: CZ6704142192

Kde nás najdete

Resort Radslavice
Sportovní ulice 360
751 11 Radslavice

GPS: 49.480408N, 17.518284E
Přejít na google mapy

Rezervace

t: (+420) 775 380 361
e: info@resort-radslavice.cz
f: facebook

Projekt VYBUDOVÁNÍ REKREAČNÍHO STŘEDISKA V RADSLAVICÍCH je spolufinancován Evropskou unií. Rekreační středisko Radslavice bude sloužit pro rekreaci turistů a cyklistů, kteří chtějí poznat střední Moravu, ale i pro ty, kteří si chtějí jen odpočívat v klidném prostředí a jen tak relaxovat.

Projekt "Podpora doplňkové infrastruktury kempu v Radslavicích, 2. etapa" byl realizován za finanční podpory Olomouckého kraje.